22-818-01-22
605-622-695

biuro@transportosob.pl

Chcesz wiedzieć?

Czy pomogą mi Państwo zorganizować wycieczkę turystyczną?

Specjalnie dla tych z Państwa, którzy chcieliby zwiedzić nasz kraj, przygotowaliśmy ofertę turystyczną – przy współpracy pilotów i przewodników w całym kraju i w kilku językach obcych. Dzięki współpracy z biurami podróży jesteśmy gotowi zadbać także o atrakcyjną ofertę zagraniczną. Nasza firma to nie tylko przewóz osób. Warszawa, Berlin, Paryż… Z nami odwiedzisz każde miasto!

Czy oferujecie Państwo pakiet ubezpieczeń?

Bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego zarówno nasze samochody, jak i pasażerów obejmujemy pakietem ubezpieczeń: OC, AC i NW. Na Państwa życzenie oferujemy dodatkową ofertę ubezpieczeniową. Zawsze warto dmuchać na zimne, ale bez obaw – nasi doświadczeni kierowcy doskonale znają krajowe i zagraniczne przepisy, a dzięki licznym szkoleniom sprostają każdej sytuacji.

Certyfikat Polskiej Izby Turystyki – co to oznacza?

Od lat PIT przyznaje certyfikaty w ramach Programu Aktywizacji Turystyki Przyjazdowej do Polski prowadzonego pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Dokument ten zaświadcza o wysokiej jakości naszych usług, a także o doświadczeniu w turystyce i przewozach osób w kraju i za granicą. Na Państwa życzenie z przyjemnością pochwalimy się tym dokumentem, ale o jego znaczeniu najlepiej przekonacie się Państwo, wyruszając w podróż właśnie z nami!

Zapraszamy: wynajem busów, minibusów i autokarów w Warszawie na dowolne okazje.

Czy Państwa firma oferuje także wyjazdy zagraniczne?

Oczywiście! Przewóz Osób w Warszawie zawiezie Państwa w każde miejsce! Posiadamy zarówno krajową, jak i zagraniczną licencję do przewozu osób. Podejmiemy się nawet najdłuższych podróży – na dalekie dystanse wysyłamy podwójną obsadę kierowców, którzy zmieniają się za kierownicą. Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa poza granicami Polski, nasi kierowcy komunikują się również w języku angielskim.